Event

Úvod | Event

Eventy

Unikátny priestor pre Váš event

Hľadáte vhodné miesto pre svadbu, priestor pre oslavu, firemný večierok, priestor na školenie, workshop či teambuildingové aktivity? Príďte k nám a my Vám poskytneme nielen originálne a príjemné priestory, ale váš event zorganizujeme podľa vašich želaní. V Little Bali si môžete vybrať z viacerých možností, a to podľa toho, pre aký počet ľudí a na akú príležitosť podujatie plánujete. K dispozícii je:

Eventová miestnosť

Eventová miestnosť, kde si príde na svoje firemná klientela, ale vhodná je aj pre organizovanie workshopov, rodinných osláv, menších svadieb či vianočných večierkov. Táto samostatná miestnosť má maximálnu kapacitu 48 osôb. Vhodná je aj ako miesto pre školenie, malé konferencie a kongresy, narodeninové oslavy a krstiny. Technické zázemie tvorí projektor s plátnom a internetové pripojenie.

Sedenie je možné rôzne prispôsobiť potrebám klienta a počtu hostí. Možnosti sedenia v eventovej miestnosti sú:

 • kino sedenie – 48 miest
 • školské sedenie – 24 miest
 • sedenie do tvaru písmena „T“ – 30 miest
 • sedenie do tvaru písmena „I“ – 30 miest

Kontaktujte nás

VIP salónik

Súkromný VIP salónik poskytuje intímne prostredie pre hostí. Tým, že je separovaný, máte tak väčšiu slobodu v komunikácii a aktivitách bez vyrušovania. Jeho súčasťou je aj detský kútik, kde sa najmenší hostia môžu hrať, zatiaľ čo sa dospelí budú nerušene venovať rozhovoru. Salónik ponúka priestor pre 12 osôb a je vhodný pre rodinné oslavy.

Kontaktujte nás

Little Bali Bistro

Priestor reštaurácie má k dispozícii ďalších 18 miest pre oslavy, večierky a firemné eventy. Sedenie sa dá pripraviť do tvaru písmena U. Jedinečné chute a vône otvorenej kuchyne viacerých indonézskych regiónov tak budete mať Vy a Vaši hostia na dosah ruky. Reštaurácia disponuje veľkorysou terasou s 26 miestami na sedenie, ktoré poskytuje ideálny priestor najmä v teplých mesiacoch.

Kontaktujte nás
Prenájom miestností

Čo Vám ponúkame?

Prenájom miestností pre firemné akcie, firemný večierok, oslavy a svadobnú hostinu je súčasťou projektu Little Bali. Existuje niekoľko možností a typov priestorov, ktoré si môžete u nás pre svoje podujatie vybrať. Súčasné trendy určujú inšpirácie na množstvo netradičných a zaujímavých priestorov, ktoré nájdete aj u nás. V Little Bali si môžete vybrať z miestností, ktoré najviac vyhovujú Vašim požiadavkám. K dispozícii sú u nás priestory pre malé a stredné firemné akcie a rodinné stretnutia.

Výber miestnosti

Pri výbere miestnosti je dôležité zvážiť počet hostí, o aký typ podujatia ide a aké sú v tomto smere Vaše preferencie. V Little Bali Vám vieme vyjsť ústrety. Stoly a sedenie usporiadame podľa toho, či pôjde o formálne stretnutie alebo neformálnejšiu akciu. Ak potrebujete priestor aj na sprievodný program, poradíme Vám.

Stravovacie služby

Catering a občerstvenie zabezpečíme z Bali Bistro, ktoré ponúka originálne a netradičné jedlá indonézskej kuchyne. Jej základ tvoria vždy čerstvé suroviny, výrazné koreniny a aromatické čerstvé bylinky, ktoré dávajú jedlám v porovnaní s európskou kuchyňou úplne iný rozmer. Aj v tomto smere sa však vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám. Ak sa riadite diétou alebo alergiou, prípadne preferujete menej korenisté jedlá, vyjdeme Vám v ústrety. Samozrejmosťou sú detské jedlá pre tých najmenších.

Materiálno-technické zabezpečenie

Ak plánujete teambuilding alebo firemnú akciu, ktorej súčasťou má byť prezentácia, hry alebo iné aktivity, k dispozícii máte projektor s plátnom a internetové pripojenie. Okrem technického vybavenia vieme zabezpečiť dekoráciu a výzdobu miestnosti profesionálnou firmou, ktorá sa prispôsobí Vašim požiadavkám a hlavnému motívu eventu.

Doplnkové služby a možnosti ubytovania v okolí

Dobrá hudba je základ. Zásadným spôsobom môže prispieť k celkovej atmosfére a zábave na podujatí. Po dohode Vám vieme zabezpečiť hudobnú alebo inú zábavnú produkciu, ktorou potešíte svojich hostí. Tí určite uvítajú aj možnosť zrelaxovať pod rukami našich masérok pochádzajúcich z indonézskeho ostrova Bali. Pravá balijská masáž je totiž skvelou príležitosťou ako uvoľniť stuhnuté telo, zmierniť stres a odbúrať nahromadené napätie.

Priamo v centre Zvolena

Naše Little Bali sa nachádza priamo v centre Zvolena. Ak plánujete svadobnú hostinu, rodina a blízki sa tak vedia bez problémov ubytovať v hoteloch a penziónoch v meste. To isté platí pre účastníkov vianočného večierka, workshopov či iných firemných akcií.

Máte záujem o event?

Pripravíme vám ponuku na mieru

  Vaše meno

  Váš email

  Vaše tel. číslo

  Vaša poznámka  0,00