Párová tradičná aroma masáž

Úvod | Masáže | Párová tradičná aroma masáž

25. máj 2024

tradičná párová aroma masáž

Párová tradičná aroma masáž je párová celotelová masáž s použitím teplého masážneho oleja s možnosťou výberu vône obohatená o aromaterapiu pre lepší pôžitok. Spája v sebe účinky aroma masáže s výhodami párovej masáže.

Aroma masáž účinky

Aromaterapeutická masáž, často označovaná ako terapia esenciálnymi olejmi, spája masážne techniky s liečivými vlastnosťami prírodných olejov. Rôzne esenciálne oleje sú starostlivo vyberané na základe ich schopností ovplyvniť náladu a zdravie tela a mysle. V Little Bali naše masérky prispôsobujú výber olejov špecifickým potrebám každého klienta, čo umožňuje maximalizovať účinnosť masáže v oblasti liečby konkrétnych problémov a podporuje hlbokú relaxáciu. Integrácia esenciálnych olejov do masáže naviac podporuje jeho lepšie vstrebávanie do kože, čím sa zvyšuje ich liečebný potenciál.

Aroma masáž v páre

Párová aroma masáž predstavuje spojenie relaxačných masážnych techník s pridaným benefitom aromaterapie pre dvoch ľudí zároveň. Pri tomto druhu masáže si pár môže užívať relaxačné a terapeutické účinky esenciálnych olejov vo vzájomnej spoločnosti. Táto spoločná skúsenosť môže posilniť ich vzájomnú väzbu a poskytnúť im špeciálny čas tak, aby sa odpojili od vonkajšieho sveta a sústredili sa na svoje vzájomné puto a pohodu. Esenciálne oleje sú vyberané tak, aby vyhovovali individuálnym potrebám každého partnera, pričom ich terapeutické účinky môžu byť cieľovo zamerané na zmiernenie stresu, relaxáciu napätých svalov alebo zlepšenie nálady.

REZERVUJTE SI MASÁŽ

0,00