Svadba na Bali? S nami je možné všetko!

Úvod | Eventy | Svadba na Bali? S nami je možné všetko!

25. máj 2024

miesto na svadbu priestor na malú svadbu svadobný pár

Dnešnému svetu vládnu trendy. Ovplyvňujú všetky oblasti spoločnosti a svadobný trh nie je výnimkou. Každý rok sa preto stretávame s tipmi, ktoré radia, ako si naplánovať svadbu snov tak, aby bola štýlová. Okrem každoročných noviniek však v rámci svadobného trhu vládne aj niekoľko dlhodobých trendov. Tie namiesto ústupu naberajú na intenzite, preto o ich napĺňanie dbáme aj u nás v Little Bali. Viete o aké trendy ide?

Pamätáte si ešte svadby, na ktoré sa pozývala celá rodina? Nie raz to boli aj dve či tri stovky ľudí, z ktorých väčšinu ste roky nevideli, a to len preto, že tak sa to patrí. Tradičná svadba s viac ako stovkou hostí je (našťastie) dávno out a na úkor nej sa do popredia dostávajú malé svadby v kruhu najbližších. Takýto koncept dáva priestor autenticite a nápaditosti, vďaka ktorým majú zo svadobného dňa konečne zážitok nielen hostia, ale aj snúbenci. Presne takýto svadobný koncept vám vieme poskytnúť aj u nás v Little Bali a ako bonus ho okoreníme aj dávkou pravej balijskej exotiky!

Svadba v Little Bali

Pred niekoľkými rokmi bolo nutné si kvôli svadbe rezervovať sálu s dostatočne veľkou kapacitou. Najčastejším riešením boli kultúrne domy, do ktorých ste bez problémov usadili aj dve stovky hostí. Záujem o tieto priestory však rapídne klesá, a tak sa prirodzene stierajú aj rozdiely medzi klasickými a svadobnými podnikmi či lokalitami. Ideálny priestor na svadbu je taký, ktorý vyhovuje počtu hostí, rozpočtu a vkusu. Ak patríte k tým, ktorí hľadajú netradičné miesto na svadbu, v Little Bali vám vieme splniť všetky požiadavky.

“Jediné, na čom záleží, je, či si svadbu na danom mieste dokážu predstaviť samotní snúbenci. V prípade, že im veľkosť obľúbeného podniku kapacitne vyhovuje, najlepšie urobia, ak stavia na istotu a zorganizujú svoju svadbu tam, kde chodia radi, a kde sa cítia dobre,” hovorí Július Polónyi, zakladateľ konceptu Little Bali, ktorého súčasťou je indonézske bistro, wellness, jogové štúdio a Bali art zhmotňujúci autentické balijské umenie.

Istota, ale aj ekonomický zmysel

Veľké svadby sa tak postupne dostávajú do úzadia, avšak dôvodom nie je len snaha o dôraz na autentickosť. Silným vplyvom tejto zmeny sú najmä financie, na základe ktorých sa rozhoduje väčšina snúbencov. Faktom totiž je, že svadba je finančne náročná záležitosť, a ak na ňu nemáte vopred našetrený balík peňazí, výdavky na ňu vás celkom zabolia. Okrem toho si organizácia svadby vyžaduje čas – veľa času.

“Keď už máte za jediný deň zaplatiť niekoľko tisíc eur, je lepšie vopred vedieť, za čo vlastne platíte. Aj preto sa páry, ktoré nás pravidelne navštevujú, nie raz rozhodnú pre svadbu u nás v Little Bali, pretože vedia, že všetko potrebné kompletne zastrešíme. Kapacita nášho bistra je približne 40 hostí, vďaka čomu pre nás menšia svadba nie je žiadny problém. Okrem toho našim hosťom ponúkame nielen špičkové gastro. Zabezpečiť vieme animátora pre deti, kapelu či kreatívnu agentúru, ktorá celý priestor na svadbu vkusne nadekoruje. Všetko závisí iba od predstáv snúbencov a od našej vzájomnej dohody,” hovorí o možnostiach organizovania svadieb v Little Bali Július Polónyi.

Žiadny stres a exotika ako bonus

Okrem šetrenia nákladov a istoty v služby, za ktoré platíte, sú menšie svadby obľúbené ešte z ďalšieho dôležitého dôvodu. Je ním zážitok a snaha užiť si svoj svadobný deň najviac ako sa len dá. Tomu, ako má dokonalý svadobný zážitok vyzerať, sa pritom nekladú žiadne medze. Niektorí snúbenci sa rozhodnú pre svadobný deň pri mori, tak prečo by ste si vy namiesto leňošenia na pláži nemohli dopriať rituálnu balijskú masáž!

miesto na svadbu priestor na svadbu little bali zvolen

“Svadobný deň u nás v Little Bali môžu snúbenci pokojne vnímať ako dovolenku v exotike, a to aj napriek tomu, že sídlime priamo na zvolenskom námestí! Celý náš koncept je totiž postavený na dokonale autentickej balijskej atmosfére, ktorú okrem gastra prenášame aj do našej pohostinnosti a celkového prístupu k hosťom. Všetky jedlá u nás pripravujú balijskí kuchári, ktorí majú prirodzený talent pre ich autentické dochutenie, vďaka čomu chutia presne tak, akoby ste ich jedli priamo na Bali. Okrem toho sa v balijskom štýle nesie aj celý interiér a výnimkou nie sú ani ďalšie služby a personál, ktorého srdcom sú kolegovia pochádzajúci priamo z Bali,” hovorí Július Polónyi.


Ak hľadáte ideálne miesto na malú svadbu, viac o možnostiach organizovania tohto podujatia u nás nájdete na našej eventovej stránke a na sociálnej seti Instagram. Kontaktovať nás však môžete aj priamo mailom na kontakt@littlebali.sk.

0,00