Plánujete firemný večierok? Buďte originálny, presuňte ho na Bali!

Úvod | Eventy | Plánujete firemný večierok? Buďte originálny, presuňte ho na Bali!

25. máj 2024

firemný večierok firemný vianočný večierok firemná akcia

Firemné večierky patria medzi pozitívne udalosti v živote firmy. Sú plné tepla, radosti a jedinečnej atmosféry, ktorá spája nielen kolegov, ale hlavne vedenie firmy so zamestnancami, či kolegov pracujúcich na iných oddeleniach. Táto udalosť je zvyčajne zameraná na budovanie tímovej solidarity, povzbudenie spolupráce a podporu vzťahov medzi pracovníkmi.

Firemné večierky patria medzi spoločenské udalosti, ktorých prvoradým zameraním má byť oddych a zábava. Sú plné rôznych aktivít, akými sú spoločná večera, hudobné vystúpenia, súťaže, obdarúvanie aj príhovory vedenia firmy. Zároveň sú vynikajúcou príležitosťou, pri ktorej „šéfstvo“ ocenení celoročnú prácu zamestnancov a poďakuje im za ich prínos pre spoločnosť. Firemné večierky môžu mať rôzny formát a prebiehať v rôznych prostrediach v závislosti od štýlu a preferencií danej firmy.

firemný večierok miesto pre firemnú akciu

Ako mať nezabudnuteľný firemný večierok?

Pri organizácii firemného večierku je skvelé byť originálny. Chce to vymyslieť udalosť, ktorá zanechá taký nezabudnuteľný dojem, že sa o nej bude rozprávať minimálne ďalší rok. Tu je niekoľko spôsobov, ako sa vám to môže podariť:

  • Netradičné miesto

Zvoľte si neobvyklé miesto pre svoj firemný večierok. Môže to byť historická budova, umelecká galéria, alebo iný zaujímavý priestor, ktorý vám ponúkne nové zážitky.

  • Téma večierka

Zorganizujte večierok na nejakú tému, ktorá bude prispôsobená kultúre alebo záujmom zamestnancov. Môže to byť výlet do minulosti, futuristická téma alebo tematické oblečenie.

  • Interaktívne aktivity

Ponúknite svojim zamestnancom zábavné a interaktívne aktivity. Môžete zvážiť workshop na výrobu vlastných ozdôb, súťaže, improvizované divadelné predstavenia, či dokonca rýchlokurz jogy. Fantázii sa medze nekladú.

  • Zážitkové stánky

Vytvorte rôzne stánky so zážitkami, napríklad fotokútik, stánok so zaujímavými koktailmi, výzdobu koláčikov či miesto na maľovanie na tvár.

  • Inovatívne občerstvenie

Nezabudnite, že kľúčom k úspechu je vynikajúce jedlo. Ponúknite netradičné jedlá, degustácie, food-truck služby alebo tematické menu, ktoré poteší chuťové bunky všetkých hostí. Myslite na ľudí s intoleranciami.

  • Dobrá hudba je základ

Vyberte si medzi živou hudbou alebo DJ-om. Práve oni môžu zásadným spôsobom prispieť k celkovej atmosfére a zábave na vašom firemnom večierku.

Vhodné miesto pre firemný večierok

Váš firemný večierok môže byť úžasný, ak si dovolíte byť kreatívny a inovatívny, a zároveň vezmete do úvahy záujmy, preferencie a štýl vašej firmy a jej zamestnancov. Absolútne kľúčovým je však výber toho správneho miesta na jeho konanie. Dôležité je hlavne zvážiť kapacitu priestoru, logistiku, prístupnosť, vybavenie, ako aj potenciálne obmedzenia alebo dodatočné náklady, ktoré by mohli v súvislosti s organizáciou večierka vzniknúť. Najideálnejším riešením sú eventové priestory, ktoré majú dostatok miesta pre skupinu ľudí a zároveň ponúkajú široké možnosti prispôsobenia priestoru podľa vašich predstáv.

firemný večierok vianočný firemný večierok

Tieto priestory sú často vybavené profesionálnou technikou a audiovizuálnymi zariadeniami. Ak plánujete vystúpenia, prezentácie, hry alebo iné aktivity, takáto technická podporu sa vám určite zíde. Mnoho priestorov, ktoré sa prenajímajú pre firemnú akciu či firemný večierok ponúkajú aj profesionálny catering a servis. To znamená, že sa nemusíte starať o organizáciu stravovania či obsluhu, pretože títo profesionáli vedia zabezpečiť vysokú úroveň servisu a kvality jedál. V neposlednom rade treba doplniť aj samotnú atmosféru, ktorá zvýrazní celkovú skúsenosť večierka. Ak nájdete priestory s elegantným interiérom, vhodným osvetlením a moderným dizajnom, máte vyhraté!

Oslavujte spolu na Bali

Ak si kladiete otázku, kde takéto miesto nájsť, viac už si nad tým hlavu lámať nemusíte. Jedinečné a originálne priestory nájdete v srdci Slovenska, u nás, vo Zvolene. Všetko nechajte na nás, my sa o Vašich hostí postaráme ako najlepšie vieme. Budete mať postarané nielen o príjemnú a netradičnú atmosféru pripomínajúcu kúsok čarokrásneho ostrova Bali, ale aj vynikajúce jedlo v podobe intenzívnych chutí indonézskej kuchyne. Navyše, blysnete sa aj tým, ak si budú môcť kolegovia vyskúšať pravú balijskú masáž pod rukami skúsených masérok pochádzajúcich z Bali. Kontaktujte nás.

0,00